/ Güncel / AKP’lilerin “Dava Arkadaşlığı” Göz Dolduruyor!

AKP’lilerin “Dava Arkadaşlığı” Göz Dolduruyor!

on 29 Eylül 2016 - 14:01 Kategori: Güncel
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Redhack, Berak Albayrak’ın maillerini yayınlamaya devam ediyor. Bir dönem AKP’yi yerden yere vuran ve eleştirel çıkışları Youtube kanallarında hâlâ izlenen fakat sonraki süreçte müthiş bir “U” dönüşüyle gösterdiği yandaşlık performansı sonucu danışman olmayı “hak eden” Yiğit Bulut hakkında Mustafa Varank’ın yazdıkları gündeme oturdu (Mailin özgün hali aşağıda).

Mustafa Varank, Yiğit Bulut’u Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a ve damadı Berak Albayrak’a şikâyet ediyor. Varank, yolladığı mailde “Adam saatli bomba. Ekran yasağı gelmeli. Ve evet, Obama bizimle görüşmeyi düşünmüyor G-20’de” diyor.

AKP’nin içerisindeki bazı isimler arasında gerginlikler olduğu zaten biliniyordu. Redhack’in yayınladığı son mailde açık bir şekilde görülüyor ki, gerginlikler ve kıskançlıklar sansür uygulatma noktasına kadar varıyor. Özellikle seçimlerden sonra Erdoğan’ın tekrarladığı “kutsal dava, birliktelik, yol arkadaşlığı” gibi kavramların AKP’nin içerisinde olmadığı, aksine koltuk sevdasının ve dedikodunun öne çıktığı görülüyor. Herkes birbirinin kuyusunu kazıyor, şimdilik her şey Erdoğan’ın varlığı üzerinden ilerliyor. Ve AKP, kendi içerisindeki kirlenmişliği toplumun dokusuna zerk etmeye devam ediyor.

bolsevik.org
fotoo

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Yorumlar Kapalı

Yorumlar Kapalı

bolsevik.org | Sosyalizm Kazanacak!