/ Güncel / Memleketi Soyup Soğana Çevirdiniz! Yüzsüzler!

Memleketi Soyup Soğana Çevirdiniz! Yüzsüzler!

on 1 Aralık 2017 - 13:57 Kategori: Güncel
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Rüşvet ve yolsuzluk itirafları yayıldıkça yayılıyor. AKP’liler 17-25 Aralık sürecindeki ses kayıtlarına “sahte” demeyi bıraktı. Bir kısmı, Tayyip Erdoğan’ın tutturduğu türkünün arkasından giderek “ambargoyu delmedik; doğru olanı yaptık” derken diğer kısmı “İran’a yönelik ambargoyu delmek suç değil” diyor. 

Evet, İran’a yönelik ambargoyu delmek suç değil; fakat ambargoyu delip İran’dan elde ettiğiniz paraları eşinize dostunuza dağıttınız. Reza her gün bir şeyler yumurtluyor. Sosyal medya deyimiyle “ötüyor gönlümün efendisi.”  Bu iğrenç rüşvet çarkında adı çeken bakanlar Türkiye’de istediği gibi at oynatıp bu “Reza”letin ebediyen kapanacağını sandılar. Gerçeklerin bir gün tekrar gün yüzüne çıkma gibi bir huyu vardır. Yoksul halkı soyup soğana çevirdiniz; Reza gibi talancıları Ali Ağaoğlu gibi rantçıları zengin ettiniz. Memleketin çivisini çıkarttınız!

Şimdi de CHP’nin basına sunduğu belgelere “sahte” diyorsunuz. Velev ki sahte. Neden araştırma önerisini reddettiniz? Sadece korkaklar gerçeklerin üstünü örtmeye çalışır. Korkacak bir şeyiniz yoksa, meclis araştırma önerisini reddetmek neyin nesi? Gerçeklerin üstünü örtemezsiniz. Yoksullardan alıp zenginlere verdiğiniz milyon dolarların hesabını vermeden şuradan şuraya gidemezsiniz!

bolsevik.org

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Yorumlar Kapalı

Yorumlar Kapalı

Sosyalizm Kazanacak!